Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine 220 від Ципа Jul, 16, 2023

Untappd info

IPA - Imperial / Double

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 4.5

Global raiting 3.98

 • Алкоголь

  7.9%

 • Горечь

  220

 • Плотность

  21%

 • Стиль

  IPA - Imperial / Double

 • Штрихкод

  4820201180228

 • Цена

  1.93 y.e. за 0.33

Другим пивом буде 220 від Ципа. Це подвійна іпашка з 7.9 алкоголю. На офіційній сторінці зазначене інше значення, але я, у данному випадку, довіряю тому, що зазначено саме на етикетці. Це вже 18 пиво від Ципи, тому гоу дегустувати. Склад: вода, солод ячмінний, хміль, дріжджі.

220 від Ципа

Аромат, для мене складається з: в основі лежить, стигла, навіть, трішки перестигла слива, такий самий солодкий присмак. На поверхні лежить смачний цитрусовий присмак. Алкоголь, якщо і є, то добре захований.

Піна має коричневий відтінок, дрібнозернисту основу. Тримається довго, і коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло має насичений коричневий колір, з червоним відтінком.

Я, коли прочитав, що тут 220 гіркоти, думав гіркота просто голову знісе. Але, пиво 220 від Ципа, має стриманий гірко-солодкий присмак. Так, звичайно, тут є хороша така гіркота, але не така як я собі уявляв. В додаток, солодкий присмак, як на мене, трохи гасить гіркоту. До речі, солодкий присмак, нагадую, стиглу/не стиглу сливу з трішки з карамельним присмаком. Прикольно. Це пиво варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.