Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

10th Batch від Правди

Untappd info

Stout - Imperial / Double

Театр пива «Правда» / Pravda Beer Theatre

My rating 4.5

Global raiting 4.20

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  13.3%

 • Горечь

  23

 • Плотность

  26%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Штрихкод

  2400000030966

Ще одним пивом на сьогодні, яке хочеться сьогодні відкрити, буде 10th Batch від Правди. Справа у тому, що у день, коли це пиво мали завести на пл. Ринок, мені зранку треба було виїзджати зі Львова, і я просто не встиг його купити. Потім, я просто пропустив момент, коли його можна було замовити через сайт. І от, велике дякую Тетянко, мені його привезли. Є багато інформації про це пиво, тому я просто перейду до дегустації.

10th Batch від Правди

Скажу чесно – наливши пиво у бокал, я довго думав які саме смаки є в ароматі. Кава – ні, шоколад – можливо, може якісь темні ягоди – нууу…. може. На untappd хтось все це відчував. А я скажу так, тут неможна виділити щось одне. Дуже добра комбінація усіх цих смаків. І як для 13.3% алкоголю, він відчувається добре, але все одно смачно.

Піни не було. Тіло насиченого чорного кольру, але якщо подивитися на світло, то пробивається червоний відтінок.

У смаку пива 10th Batch від Правди, я прям не знаю з чого почати )). Ну по-перше, карбонізації немає зовсім. По-друге, алкоголь майже не відчувається, тільки ближче до післясмаку він починає проявлятися. І по-третє, чесно скажу, смак пива який більше року витримувався в дубових бочках, якось заслабкий. Ні, однозначно, пиво варто спробувати, але до п’ятірочки не дотягує. До речі, хтось говорить, что пиво занадто солодке. Ну не знаю. Як на мене, доволі дбре збалансоване.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Театр пива “Правда” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.