Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine 10 lager від AltBier Brewery Mar, 21, 2023

Untappd info

Lager - Pale

AltBier Brewery

My rating 2.25

Global raiting 2.99

 • Алкоголь

  3.7%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  10%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Цена

  1.36 y.e. за 1 литр

Остання пляшка розливного пива привезенного з Харкова “10 lager” від AltBier Brewery. На офіційному сайті є невеличкий опис цього пива. Цікаво, що це пиво має дві нагороди, а от на untappd оцінка всего 2.95. Але то таке.

10 lager від AltBier Brewery

Декілька разів намагався написати щось про аромат. Але кожного разу зтирав, тому що не міг передати думки. Тут така справа, в ароматі є кислий присмак, то проскакую гіркота. Другий раз налив – кислота з чимось ну дуже брудним. Як на мене аромат не під lager.

Піна мала середньозернову основу. Білий колір. Тримається з пів хвилинки. Потім від неї залишаєтсья тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло світло-жовтого кольору та каламутне.

Ну і смак пива 10 lager від AltBier Brewery, насправді, мені також не вразив. Так, я розумію, що це легкий лагер, але смаку якось зовсім невистачає. Якщо спочатку ще відчуваєтсья рівний смак, то наприкинці на перше місце виходить невиразна, я би навіть сказав, брудна гіркота. Але й вона швидко сходить до нуля у післясмаку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні AltBier Brewery з Харкова можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.