Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Імбирний Ель Jul, 3, 2023

Untappd info

Hard Ginger Beer

Пивоварня Бартік

My rating 3.75

Global raiting 3.59

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  28

 • Плотность

  14.5%

 • Стиль

  Hard Ginger Beer

 • Цена

  2.32 y.e. за 0.4

Як я вже казав, я дуже люблю імбир. Тому коли бачу пиво з імбирем, то відразу беру його. Тому другим пивом на сьогодні буде Імбирний Ель від броварні Бартік. Ось тут можна знайти, як самі броварі представляють своє пиво. За подробицями – гоу туди, а я дегустувати. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі, імбир.

Імбирний Ель

На перший ніс, було багато солодкого (цукрового) присмаку. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає, на мій погляд, більш квітковим. Так, у ньому відчувається присмак імбиру. Ще раз спробував носом, і можу сказати, що в основі таки лежить присмак імбиру, але на поверхні додається смачний квітковий присмак.

Піна тримається може секунд 5-10, після чого від неї нічого не залишається. Мала білий колір, та середньо/велику основу. Тіло світло-солом’янного відтінку.

У смаку пива Імбирний Ель також добре відчувається присмак імбиру. Але на відміну від аромату, він тут нагадує не свіжий, а маринований імбир. Як на мене, як для людини яка любить імбир, його тут вдосталь, але для когось може бути забагато. Всі, хто любить імбир, так само я е я, варто спробувати це пиво.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Пивоварня Бартік” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.