Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

ЯНС

Untappd info

Lager - Amber / Red

NYVA Brewery

My rating 3.25

Global raiting 3.44

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.1%

 • Плотность

  12.5%

 • Стиль

  Lager - Amber / Red

Продовжую відкривати для себе пивоварню NYVA Brewery. Сьогодні буде пиво ЯНС. На офіційній сторінці у ФБ написано, що засновником першої броварні у Ніжині був Чех Янс. Саме на честь нього і назване це пиво. Це напівтемний лагер з 4.1 алкоголю.

ЯНС

Аромат легкий. Присутній солодкий та трохи гіркого присмаків. Якщо дати пиву постояти, то солодкий аромат став нагадувати солодку цукрову булочку з печі. Але на жаль, тримається не довго, через деякий час аромат стає зовсім слабким.

Піни було мало. Трималася зовсім нічого – пару секунд і від неї залишається маленьке кільце по краю бокала. Мала дрібнозернисту основу, та білий колір. Тіло насиченого жовтого кольору з переходом у коричневий відтінок.

У смаку пива ЯНС також в основі лежить солодкий, цукровий присмак. Але от гіркота якось йде окремо. Десь наприкинці, є евеличке провалля, але у післясмаку знову пробивається доволі сильний солодкий смак.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від NYVA Brewery можна побачити тут. А на офіційній сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.