Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Чернігівське Біле

AB InBev Efes Ukraine /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.18)

 • Стиль

  Wheat Beer - Other

 • Алкоголь

  5.0%

 • Штрихкод

  4820034920312

 • Цена

  0.9 y.e. за 0.5

Свою історію колекціонування корок від пива, я почав саме з корки від Чернігівське Біле. Але написано, що Біле з’явилося у 2003, а почав я збирати точно у 2001. Так ось, що вірогідніше – перша кришка у мене не від Чернігівське Біле або у Чернігові помиляються? Склад: вода, солод ячмінний, пшениця, солод пшеничний світлийдріжджі півні, коріандр, стабілізатор пектин яблучний, хміль.

Чернігівське Біле

В основі в ароматі лежить присмак в’яленого банана. Смачно, але є забагато солодкого присмаку. Варто відмітити, що аромат добре тримається. Може через деякий час він згасає, але всеодно чисто і смачно.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається не довго – секунд 10 і від неї нічого не залишається. Тіло світло-жовтого відтінку, каламутне.

Тоді, 20 років тому, пам’ятаю точно – це пиво мені не заходило. І звичайно ж, я не пам’ятаю чому саме. Сьогодні пиво “Чернігівське Біле” пиво має кисло-солодкий присмак. Ближче до кінця ковтка додається трошки гіркоти, як від лимонної корки. Але є одне але, смак, якщо брати так… взагалі, ну дуже слабкий. Навіть не так, якщо спочатку ще йде добрий та насичений смак, то в кінці смак ну дуже сильно присідає.

Як висновок, 20 років тому я би поставив цьому пиву міннімум 4.5, але зараз багато українських представників які на голову вище.

А я нагадую, що усі мої дегустації від AB InBev Efes Ukraine можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.