Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Ципа Золота

Гуцульська крафтова броварня «Ципа» /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.63)

 • Стиль

  Golden Ale - Ukrainian

 • Алкоголь

  6.2%

 • Горечь

  27

 • Плотность

  17.5%

 • Штрихкод

  4820201180129

 • Цена

  1.49 y.e. за 0.5

Переді мною ще одне пиво від Ципи – Ципа Золота. Це Ukrainian Golden Ale з 6.2% алкоголю. Як завжди, всю інфу від броварів можна знайти на офіційній сторінці, ну а я дегустувати.

Ципа Золота

Цікава справа, пиво зроблено та розлито (вказано на етикетці) 16 червня, тобто йому максимум півтора місяці. У мене воно стояло у затемненому місці, не можу сказати, що прохолодному, але все ж таки. І це не перше пиво від Ципи, де в ароматі відчуваєтсья кислий присмак. Сюди ж додається гіркий присмак, котрий десь нагадує корку від лимону. Якщо дати пиву постояти, аромат сладкішим не стає і кислота не відходить.

Піна тримається не довго. Хоча і мала середньозернисту основу, але протрималася всього пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло насиченого жовто-коричневого кольору.

У смаку пива Ципа Золота також відчувається кисло-лимонний присмак. Десь наприкинці ковтка пробивається трохи солодкого присмаку. Але кислий присмак все одно дуже сильний. Якось не вразило мене це пиво.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.