Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Фірмовий Лагер Степовий від Дрофа

Дрофа /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  21

 • Плотность

  12.2%

 • Штрихкод

  4820229810480

 • Цена

  2.73 y.e. за 0.33

Переді мною пиво, котре було зварене в колаборації пивоварен Дрофа і Luchan, пиво “Фірмовий Лагер Степовий”. Я не зовсім добре знаю історію цього пива, але знаю, що це пиво було зварене у Луцьку по рецепту Херсона :). Офіційний сайт поки що у пивоварні не працює. Склад: вода, солод ячмінний, пшениця, хміль, дріжджі пивоварні, лимонна кислота.

Фірмовий Лагер Степовий від Дрофа

На перший ніс аромат нагадує аромат лимона з цукром. Може не такий яскравий, але дуже схожий. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає нагадувати аромат булочки з цукром. Але, якось, тримається не довго. Через хвилинку/дві аромат сильно втрачає в насиченності.

Шапка мала дрібно/середньозернисту основу, але тримається максимум секунд 15. Потім від неї нічого не залишається. Тіло має насиченний темно-жовтий, схожий на жовток від домашнього яйця, відтінок.

Смак пива “Фірмовий Лагер Степовий” від Дрофа можна поділити на дві частини. У першій, йде середній кисло-солодкий присмак. А от на прикінці прямо влітає гіркий присмак. Балансу однозначно немає. У післясмаку також багато кислого присмаку. Але якось пустовато.

А я нагадую, що по-перше Херсон – це Україна і подруге, усі мої дегустаціхї від пивоварні Дрофа можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.