Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Снежные медведи Unfiltered

Оболонь /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(2.42)

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  12%

 • Штрихкод

  4820193035414

 • Цена

  0.61 y.e. за 0.5

Переді мною вже 39 представник пивоварні Оболонь. В інеті багато статей на тему Оболоні (5М+ статей), так що не буду разпинатися і гоу дегустувати. До речі, я досі не зміг знайти, чьому назва цього пива написана кацапською?

Снежные медведи Unfiltered

І як це не дивно, але аромат тут добрий. У ньому чітко простежується смак бананів. Якщо дати пиву постояти, то до цього аромата додається гіркий присмак. Аромат – залік, я прям не очікував.

Шапка мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається може секунд 20. Після чого від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло світло-золотистого кольору, злегка каламутне.

Смак пива “Снежные медведи Unfiltered” на голову вище за смак будь-якого пива від Оболони. Смак насиченний, смачний і в стилі. Але є тут невеличкий мінус – як на мене, гірчинка, яка тут приходить ближче до кінця ковтка, якось не вписується в смак. Вона як би йде окремою хвилею.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.