Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Різдвяний портер Dec, 27, 2022

Untappd info

Porter - Other

ПП «Донарт» / Мідна Бочка

My rating 3.75

Global raiting 3.46

 • Алкоголь

  6.2%

 • Плотность

  13.2%

 • Стиль

  Porter - Other

 • Цена

  1.87 y.e. за 1 литр

Така справа – біля мого дому у Харкові була точка розливу бахмутського пива від Мідної Бочки. Останній раз я пив їх пиво 25 січня. Потім війна, перезди. І от позавчора побачив пост що мідна бочка переїхала під Київ і зараз їх пиво можна знайти Пивній Лавці. Так ось, зустрічаємо їх пиво “Різдвяний портер”.

Різдвяний портер

На перший ніс мене зустрічає солодко-кавовий присмак. Далі додається присмак темного шоколаду. І чим довше пиво стоїть у бокалі тим спокійнішим та рівним стає пиво. В пиві цілих 6.8 алкоголю яких в ароматі не відчувається.

Шапка мала середньозернисту основу, коричневий колір. Сходить, може, за пів хвилинки. Тіло темного кольору, але якщо подивитися на світло, то видно червоний відтінок. По кольору нагадує якесь темне, червоне вино.

У смаку також відчувається кавово-шоколадний присмак. Десь, навіть, гірчить як від темного шоколаду. Але після середни ковтка додається, багато так додається, кислого присмаку. Якщо зробити маленький ковток, і розмазати по роту, то можна відчути ще фруктовий (сливовий) присмак. Прикольно. Але, все ж таки, пиво “Різдвяний портер” вийшло не поганим, але тіло якесь слабеньке.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Мідна Бочка” можна подивитися тут. Коли все налагодиться, у хлопців буде і офіційний сайт і сторінка у ФБ, але зараз є тільки сторінка у инстаграм.