Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Путін Ху*ло

Пивна ресторація “Три Слона” /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.5)

  • Алкоголь

    4.6%

  • Плотность

    12%

Другим пивом на сьогодні буде пиво з красивою назваю Путін Ху*ло від Пивна ресторація “Три Слона”. Взагалі, я вже пив це пиво і, чесно кажучи, тоді воно мене не вразило. Уся лінійка пива, таке як “Русский Корабль Иди На..й” або “Кров Москаля” вийшли так собі. Назви супер, але на смак ніякі. Зараз поясню і про пиво “Путін Ху*ло”.

Путін Ху*ло

В ароматі нема звичного банана або пшенички, або щось схожого на пивні смаки. З першої хвилини і до останнього ковтка тут відчувається трава. Але треба зауважити, що чим довше пиво стоїть в бокалі, тим меньш трави відчувається, але і сам аромат сходить до нуля. Хоча… все ж таки є трішки пшеничного присмаку, але його дуже мало.

Піна тримається не довго. Приблизно після пів хвилинки від неї залишається тільки невиличке кільце по краю бокала. Пиво солом’янного кольору. Каламутне.

Ну і нарешті смак. Тут є два варіанти. Перше, пиво не доїло і зіпсувалось, або на виробництві просто зробили щось не так. Бо пиво “Путін Ху*ло” дуже кисле. На самому початку ще відчуважться трішки солодкого присмаку, а далі він просто губиться за кислотою. Таке.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Пивна ресторація “Три Слона” можна подивитись тут. А на офійному сайті або на сторінці в ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.