Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Пивоварня Верховина Jun, 28, 2023

Десь 6 років тому, мій знайомий (Антон привіт), відвідав Карпати. Тоді він сказав, що у невеличкому селищі Верховина на Франківщіні, є своя броварня – Пивоварня Верховина. Через деякий час, я замовив у них пиво, це можна зробити просто по телефону. І от учора я побував у них на броварні.

Хотів я би написати тут великий пост про броварню, про кухню і таке інше, але скажу коротко. По-перше, дрібничка, але все ж таки, коли ми під’їхали, поперек майже усієї парковки стояв автобус. Зробити нормальне фото будівлі з написом броварні – неможна. Ліворуч від броварні багато місця, хтось з закладу міг би попрохати від’їхати. По-друге, саме приміщення виглядає як радянська столовка. Як би не знав, що тут броварня, напевно, я навіть не зайшов би.

Відносно пива. Протягом 6 років, асортимент не змінився – світле, темне, медове, оксамитове. Зараз п’ю оксамитове, але складається враження, що воно зіпсувалося. Хоча йому день.

Треба відзначити, що у закладі було багато людей. Може тому, що привезли дітей з екскурсії, або мені просто так здалося. Я бачив на столах салат з капусти, якусь кортоплю і, борщ або бограч. Я не став брати нічого з їжи, попросив налити кожного сорту по 1.5 літру. До речі, якщо брати з собою, то є саме такий об’єм.

Чесно кажучи, я би не рекомендував туда їхати спеціально. Краще замовити через НП.

p.s. Зараз відкрив Медове і смак нагадує якісь ліки. Дуже дивний смак.