Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Панське Black

Untappd info

Lager - Dark

Панське Станіславов

My rating 3.5

Global raiting 3.42

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.8%

 • Плотность

  14%

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Штрихкод

  4820152760043

 • Цена

  1.34 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною пиво Панське Black. Виявляється, на зворотній етикетці написано, потипу збери 10 етикеток, та виграй відпочинок. Цікаво, що на офіційному сайті, а у ФБ зовсім інша акція. Ніде нема інформації про цю акцію. Дивно. Добре, то таке. Гоу дегустувати.

Панське Black

Не можна сказати, що аромат нагадує мені просто воду, але близький до неї. Присутній легкий присмак темного солоду і як би все. Може ще є солодкий присмак, але він десь дуже далеко. Якщо взбовтати, то аромат знову є, але тримається якось не довго.

Піна мала середньозернисту основу та красивий жовтий, з коричневим відтінком, колір. Тіло темно-коричневого кольору, прозоре.

А от смак пива “Панське Black” виявився набагато кращим, а ніж аромат. Відчувається добрий, майже чистий присмак темного солоду. Десь з середини пробивається кислий присмак, але він мені нагадує присмк кави. Прикольно. На якусь мить проскакує присмак карамелі. Наприкинці додадється гіркий присмак. Як на мене вийшло не погано, можна спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Панське Станіславов” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.