Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Оболонь Біле

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

Оболонь

My rating 2.25

Global raiting 0.00

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  11.5

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Штрихкод

  4820002710433

 • Цена

  0.41 y.e. за 0.5

Другим пивом сьогодні буде “Оболонь Біле”. Не знаю як для вас, але для мене Біле назавди буде тільки “Чернігівське Біле”. Ну і я багато вже писав та говорив про Оболонь. Так що відразу дегустувати.

Оболонь Біле

Перше що хочеться відмітити в ароматі – це його яскравість. Дійсно аромат дуже яскравий, і навіть після декількох хвилин проведених в бокалі аромат не втрачає своєї сили. Тут круто. Але, я не можу зрозуміти чим мені пахне в цьому пиві. Дуже дивний аромат, таке враження що змішали що було. Дууууже дивний аромат.

От піна веде себе як слід. Має густу основу, білий кольор. Тримається біля хвилини. Тіло каламутне, насиченного жовтого кольору.

Смак пива “Оболонь Біле” в якійсь мірі повторює аромат. Мені здається тут є і кукуруза, і лимонад, і ще щось солодке. Думає, що далі продовжувати не варто. Пиво цікаве але не в стилі. До речі, в післясмаку відчувається щось на кшталт витамінки. Ну таке, не варто більше брати це пиво.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.