Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Мисливське

Пивний двір WEELyki BEERky /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Pale Ale - Other

 • Алкоголь

  5.5%

 • Плотность

  15%

 • Цена

  1.06 y.e. за 1 літр

Продовжую дегустувати пиво від “Пивний двір WEELyki BEERky”. Сьогодні на дегустації першим пивом буде пиво “Мисливське”. Це єдине пиво з лінійки, де у пива немає нормальної етикетки. На сторінці у ФБ також немає цього пива, тому дізнатися щось цікаве про про нього – не можна. Тому гоу просто дегустувати.

Мисливське

Аромат доволі щільний. Відчувається солодкий солод. Ну і як би все. Він стійкий, рівний… ну і смачний. Немає нічого, щоб заважало би насолоджуватися ароматом.

Піна мала легкий карамельний відтінок. Але нажаль, тримається не довго – пару секунд і від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло має коричневий відтінок, каламутне.

Смак пива “Мисливське” можна подвлити на 3 частини. У першій, йде солодкий, цукровий присмак. В середині ковтка до нього додається гіркий хмільовий присмак. А от наприкинці, до них додається кислуватий присмак. Нагадує якусь цукерку. І ніби-то смачно, але рівності невистачає.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Пивний двір WEELyki BEERky” можна побачити тут. А на фейсбуці можна слідкувати за життям броварні.