Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Svetly lezak by Starohradsky pivovar

Starohradsky pivovar /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.21)

 • Стиль

  Pilsner - Czech

 • Алкоголь

  4.8%

 • Плотность

  11%

 • Штрихкод

  8594044191449

 • Цена

  1.33 y.e. за 0.5

Другим пивом на сьогодні буде “Svetly lezak” від чеської пивоварні Starohradsky pivovar. Офіційний сайт не працює, тому почитати щось цікаве про це пиво – не можна. Гугл нічого цікавого також не видає. Тому просто гоу дегустувати.

Svetly lezak by Starohradsky pivovar

В ароматі – трава. Ні це не аромат хмелю, а саме трави. Хм…. а є ще трішки табаку. Мені здається це не властиво pilsner. Але от чим довше пиво стоїть в бокалі тим аромат стає більш м’яким і більш смачним, більш, скажімо так, у стилі.

А от піна веде себе просто чудово. Тримається довго, а коли починає сходити, ще класно залишається на стінках бокала. Має золотистий колір, прозоре.

Перший ковток і відразу смак мила. Перше знайомство з пивом “Svetly lezak” – так собі. А от чим більше роблю ковтків, тим смак стає більш схожий на класичний pilsner. Гіркота присутня на всьму протязі. Спершу здається, що смак якийсь водянистий, але потім терпкість і гіркота просто навалюють на рецептори. Нічого так. Це пиво варто для порівняння купити ще раз.

Усі мої дегустації від пивоварні Starohradsky pivovar можна подивится тут. А так як, ні офіційного сайту ні хоча б сторінки у соц мережі у пивоварні нема, тому зилишу тут посилання на untappd.