Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Королівська Пивоварня

Скільки Ви знаєте броварен у своєму місті? В Україні їх не так багато, як хотілось би, тому кожен раз коли їду в інше місто, шукаю там для себе нові броварні. Цього разу ми прибули до Львова. І першою броварнею стане Королівська Пивоварня зі своїм рестораном.

У закладі є декілька приміщень – маленьких, великих, в розових тонах, для курців і т.д. Спочатку ми хотіли сісти для курців (бо там можна було замовити кальян), але по-перше, там не було місць, а по-друге, дуже сильно пахло цигаркам (маю наувазі, що далеко не кальяном).

Справа у тому, що ми прийши туди вже заздалегіть поївши, тому зайшли чисто попити пива. Вже спорога, коли нас зустрів офіціянт, мені здалося, що він до мене, як до клієнта, якось холодно відноситься. Я намагався йому натякнути, щоб він зробив мені маленьку екскурсію по бару, щоб знайти найкраще місце. І я його таки вмовив, але по очах читалося, що він не хотів цього робити.

Швиденько кухня. Картопляні чипси, таке враження, були вчорашні або позавчорашні. А от сирні палочки були нічого. Ну і головне, обслуговування. Воно просто на нулі. Наш офіціянт взагалі до нас не підходив, а інша офіціянтка від нас морозилась. Я взяв собі сет, що б спробувати всі сорти (на той момент їх було 5). Сподобалось лише одне, Пиво “Сили” чорне/Double bock, його я і взяв потім з собою.

Напевно, то був перший і останній раз, коли ми зайшли до Королівська Пивоварня. І навіть не тому, що пиво було “середнім”, а просто обслуговування було ніяким.

А чому я описав лише мінуси? У барі/ресторані є декілька великих телевізора. І там напевно класно дивитись футбол, але у той вечір крутили не Україну і навіть не український чемпіонат, тому ми доїли і пішли додому.