Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Квасне на Яфині від Ципа Nov, 11, 2022

Untappd info

Sour - Fruited Berliner Weisse

Гуцульська крафтова броварня «Ципа»

My rating 3.5

Global raiting 3.87

 • Алкоголь

  4.3%

 • Горечь

  2.0

 • Плотность

  10.5%

 • Стиль

  Sour - Fruited Berliner Weisse

 • Штрихкод

  4820201180426

 • Цена

  1.49 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе пивоварню Ципа. Сьогодні від них на дегустації “Квасне на Яфині”. Яфина, для таких як я – це така невеличка чорна ягода в Карпатах, кисло-солодкого смаку. Ось Ципа і вирішила зробити кисле пиво з цією ягодою.

Квасне на Яфині від Ципа

Я не знаю, який має аромат ягода Яфина, але аромат пива у мене в бокалі нагадує сік в тетрапаках з темних ягід. Якщо дати пиву постояти, то починає відчуватися тепркий присмак. Багато ягід, напевно, додали.

Шапка мала крупнозернисту основу. Білий, але з малиновим відтінком, колір. Тримається не довго, але в кінці, коли залишається тільки кільце по краю бокала, піна тримається добре :). Тіло каламутне, красивого червоно-малинового кольору.

У смаку пива “Квасне на Яфині” також добре відчувається кислота, солодку присмаку майже нема. Ближче до кінця, смак доповнюється терпким, ревіньовим присмаком. Не погано, але з ягодою, на мій погляд, перегнули – її тут забагато.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Ципа” можна побачити тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.