Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Йо Milk Stout

Пивний Клуб Десятка /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.25)

Оцінка з untappd

(3.54)

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  9

 • Плотность

  16%

 • Цена

  2.17 y.e. за 1 літр

Сьогодні на дегустації буде два стаути. І першим буде Йо Milk Stout від Пивний Клуб Десятка з Франківська. Це молочний стаут з 6% алкоголя. На офіційній сторінці написано, що він добре поєднується з їх фонданом. Блін, таку інформацію треба говорити, коли я замовляв пиво. Так, я буду пити пиво у Києві, але якщо я би був з Франика або домовився з Олей що б вона везла?

Йо Milk Stout

В ароматі яскравий кавовий присмак. Нагадує аромат просто холодної кави. Прикольно. Ані шоколаду, ані чогось іншого тут нема. Навіть якщо дати пиву постояти, то аромат майже не втрачає своєї сили. Алкоголь не відчувається.

Піни майже не було. Мала гарний мідний відтінок та середньозернисту основу. Але, нажаль, тримається всього пару секунд. Тіло чисте. Темного, майже чорного відтінку.

Смак пива Йо Milk Stout доволі м’який. Тільки наприкінці додається гіркий примсак, але він більше доповнює, ніж заважає. На всьому протязі ковтка, складається враження, що жую цукерку та запиваю кавою. Цікавий смак. Зробив ще декілько ковтків, тут ще є легкий присмак лакриці. Як на мене вийшло дуже не погано, варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Пивний Клуб Десятка” можна почитати тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.