Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Taddy Porter

Samuel Smith /

Англія / England

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.67)

 • Стиль

  Porter - English

 • Алкоголь

  5.0%

 • Плотность

  13%

 • Штрихкод

  5010149200808

 • Цена

  2.18 y.e. за 0.355

Сьогодні на дегустації буде пиво Taddy Porter. Пиво зварене у стилі English Porter. Всю цікаву інформацію, як самі броварі представляють своє пиво можна знайти на офіційній сторінці. До речі, кому цікаво Yorkshire Square – це унікальна ферментаційна ємність, яка походить з півночі Англії. Прогуглите, дуже цікаво. Корка у фользі лиса.

Taddy Porter

Коли тільки почав відкривати, пиво зробила так… п-ш-ш-ш. І відразу було відчутно щось на ксшталт лакричного і карамельного присмаків. Якщо дати трохи постояти, солодкий присмак повністю відходить, а на його місце приходить горіховий присмак. Додається трохи кавового присмаку. Короче кажучи, клас.

Шапка мала дрібнозернисту основу з коричневим відтінком. Тримається довго, а коли сходить, то залишається кільцем по краю бокала. Тіло темного відтінку з червоним кольором.

Після такого аромату, мені здавалося, що смак буде просто бімба. Але смак пива “Taddy Porter” дуже стриманний. Відчувається солодкий карамельний присмак. У кінці пробивається терпкий терпкий кавовий присмак розчиної кави. І в основі всього цього – водяниста основа. Чесно кажучи нічого особливого.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Samuel Smith” можна почитати тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.