Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Йо Hoppy Lager

Пивний Клуб Десятка /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.54)

 • Стиль

  Lager - IPL

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  20

 • Цена

  1.62 y.e. за 1 літр

Переді мною п’яте пиво від “Пивний Клуб Десятка” з Франківська – Йо Hoppy Lager. Як я вже писав, усю інформацію про пиво та саму пивоварню можна почитати на офіційній сторінці. Тому я дегустувати.

Йо Hoppy Lager

На перший ніс аромат нагадував легку добру іпашку. Також відчутний соснова гіркота, цитрусова насолода. А от якщо дати пиву постояти, на перше місце виходить молочний, солодкий присмак. Цікаво. Так, він стає слабкішим, але все одно прикольно.

Піни було не багато. Тримається не довго. Через пів хвилини від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло світло-пшеничного кольору. Каламутне.

Перший ковток був смачним – була стримана та смачна гіркота. Трохи солодкого та кислого смаків. Але потім, це солодкий присмак, стає все більш і більш сильнішим. І вже у наступних ковтках я думаю лише про цю насолоду.

Що я можу сказати, усі пиво “Пивний Клуб Десятка” яка я куштував варте уваги. Будете у Івано-Франківську, обов’язкого заїдьте на Шашкевича 4 – смачна кухня та добре пиво.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Пивний Клуб Десятка” можна почитати тут. А на офіційній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.