Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Життя

БЦ /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(3.32)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  11.0%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  21.5%

 • Цена

  3,33 y.e. за 0.5

Сьогодні в 2 барах в Києві проходив цікавий івент – Homebrewing Fest 2022. Так склалося, що я не зміг насолодитися атмосферою бару і продегустувати всі сорти на місці, тому просто зайшов та прикупив пару пива. І от сьогодні буду пити перше пиво на ім’я “Життя” від Крафт Бир БЦ (Біла Церква). Принаймні так написано на наліпці. Це сухий стаут з 11% алкоголя. Склад: солод ячмінний та житній, дріжджі, хміль.

Життя

Аромат яскравий, смачний і стійкий. І що саме цікаве для 11% алкоголя, того самого алкоголю не відчувається зовсім. На перший ніс, мені здається, в основі, стигла слива. Далі додається присмак темного шоколаду, але смак залишається солодким. Кави нема. До речі, ще є трішки горіхів. Аромат на п’ятірочку.

Піна мала середньозернисту основу, тримається секунд 20. Після чого від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло нагадує добре заварену каву. Якщо подивитися на світло, то кріз чорний колір пробивається коричнево-червоний відтінок.

Зробив я тут пару ковтків (при цьому untappd запрацював) і можу сказати, що я не розумію чому такі скромні оцінки. Як для мене, такий стаут не кажен може зробити. Основа – це присмак сухого вина. Добре відчуваєтсья терпкість. Круто получилось. Зверху накладається шоколад, може десь трішки фруктів. Блін, підкажіть контакти пивовара, я хочу ще його пива.

Всі мої дегутації від домашнього пивовара можна подивитися тут. А так как я поки що не знайшов контактів, залишу тут хоча б контакти в yntappd.