Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Гірське Пшеничне

Пивоварня Гірське /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.35)

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Алкоголь

  4.2%

 • Плотность

  12.3%

 • Цена

  1.80 y.e. за 1 літр

Продовжую відкривати для себе пиво від броварні Гірське. Сьогодні у мене на дегустації пиво “Пшеничне”. На офіційному сайті є опис того, як самі броварі представляють своє пиво, ну я дегустувати. Склад: вода питна, солод пшеничний “Weyermann”, солод ячмінний “Weyermann”, хміль “Tetnanger” та “Mittelfruh”, пивні дріжджі “Safbrew”

Гірське Пшеничне

Аромат не можна назвати м’яким. Тут, окрім звичного пшеничного смаку, присутній ще гіркий присмак. Якщо дати пиву постояти, то цей аромат відходить, але на його місце приходить специфічний трав’янистийприсмак. Котрий ну ніяк не балансую с пшеничним присмаком. Але треба відмітити, що аромат стійкий.

Піна має дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається довго. Тіло світло-жовтого, пшеничного кольору. Каламутне.

А от смак не поганий. Тут чітко є два смаки. У першій частині ковтка присутній чудовий, і головне, чистий пшеничний присмак. Десь в середені пробивається солодкий присмак. Схожий на карамель або солодку вату. Як на мене, вийшло доволі не погано, пиво Гірське Пшеничне треба трохи допрацювати і може конкурувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Гірське” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.