Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Глібівське Шляхетне

Перша Подільська Парова Броварня /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.32)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  8.0%

 • Плотность

  14%

 • Штрихкод

  4820233210092

 • Цена

  1.11 y.e. за 0.5

Другим пивом буде Глібівське Шляхетне від тих же “Перша Подільська Парова Броварня” з Тернопільщіни. Склад: вода, солод пивоварний ячмінний, хміль, дріжджі пивні.

Глібівське Шляхетне

На відміну від Глібівське Світле, аромат приємно-гіркий, трохи солодкого присмаку, стійкий та без сторонніх присмаків. Може десь з незразумілою терпкістю, а так норм. Але, напевно, зі стійкістю зарано. Пару хвилин і від аромата майже нічого не залишається. О, і зараз стає зрозуміло, що своєрідна терпкість – це присмак від присмаку картону.

Піна була слабенькою. Тримається, пару секунд, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого жовтого кольору, чисте.

Смак пива “Глібівське Шляхетне” доволі не поганий, але він якийсь слабнький. Навіть аромат і той яскравіший. Є солодовий присмак, десь там далеко додається гіркота. Наприкінці є ще трохи кислого присмаку. І честно кажучи мені не здається, що тут 5%. Їх тут нема.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Перша Подільська Парова Броварня можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.