Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Гетьман Мазепа Mar, 27, 2023

Untappd info

Golden Ale - Ukrainian

Ale Point

My rating 3.75

Global raiting 3.57

 • Алкоголь

  7.2%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  18%

 • Стиль

  Golden Ale - Ukrainian

 • Штрихкод

  4820238530645

 • Цена

  2.06 y.e. за 1 литр

Продовжую відкривати/дегустувати для себе українське пиво. Сьогодні буде вже 20 представник броварні Ale Point, пиво Гетьман Мазепа. Пиво зварене в стилі Ukrainian Golden Ale та має 7.2% алкоголю. Цікаво, що на офіційному сайті зазначено 6.1 алкоголю, на untappd 6.3, а на етикетці, як я казав, 7.2 :).

Гетьман Мазепа

Хотів би я написати, що в ароматі майже нема алкоголю, але якщо дати пиву постояти, він добре себе проявляє. А от на перший ніс виходить дерев’яний присмак. Солодкого присмаку нема.

Піна трималася всього пару секунд. Мала середньозернисту основу та білий колір. Тіло світло-коричневого кольору, а так як піни нема, можно легко сплутати з коньяком :).

У смаку пива “Гетьман Мазепа” відчувається лише два смаки – це цукрово-карамельна насолода, та присмак алкоголю. Ну і як на мене, вони досить непогано поєдананні. Наприкинці трішки гірчить Але у цього пива є один недолік – оця солодка складова, ну дуже сильно випирає. От трохи би меньше було би супер.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від “Ale Point Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.