Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Гамарня Apr, 6, 2023

Untappd info

Bock - Doppelbock

Канівське Пиво

Global raiting 3.60

 • Алкоголь

  7.2%

 • Плотность

  15.5%

 • Стиль

  Bock - Doppelbock

 • Штрихкод

  4820251310149

 • Цена

  0.98 y.e. за 0.33

Буває так, що купляю пиво, випиваю частину, а за іншу забуваю. Сьогодні виявив, що у мене стоїть 6 пляшок від Канівської броварні (замовляв місяць тому). Тому сьогодні на дегустації буде пиво Гамарня від цієї броварні. Гамарня – це село в Черкаській області. За запевненням броварів саме з цього села прийшов рецепт цього пива. І як написано у ФБ, «Гамарня» – автентичний бельгійський дюббель по-канівськи. Треба дегустувати.

Гамарня

Перше, що кидається у вічі – це аромат який зовсім не схожий на bock. От взагалі. Щось гірке, щось кисле. Перевірив – срок придатності вийшов. Тут 100% мій завтик. Але, bock у скліній пляшці, який має термін придатності всього 14 днів, як на мене це трохи дивно. Коли у мене буде броварня, і я посаджу людини с тієї сторони ФБ на продаж мого пива, обов’язково примушу писати, як би у лапках, щоб не ставили пиво у комірчину, а пили відразу. Ну і по-третє, оцінку звісно ж ставити не буду, але зауважу, що при 7.2 алкоголю, його не відчувається, а ні в ароматі, а ні у смаку.

Ну а я нагадую, що усі мої дегустації від “Канівське Пиво” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні, а також замовити це пиво.

p.s. друга пляшка нічим не відрізняється від першої.