Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

В’ячеслав Чорновіл

Untappd info

IPA - Black / Cascadian Dark Ale

PZDK BREW

My rating 3.5

Global raiting 3.94

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.2%

 • Горечь

  14.5

 • Плотность

  55%

 • Стиль

  IPA - Black / Cascadian Dark Ale

 • Цена

  7.62 y.e. за 0.33

Десь місяць тому, побачив пост, що дві пивоварні PZDK BREW та BrewArt зварили пиво, яке можна було придбати через донат. Круто, я взяв собі дві пляшки і от сьогодні на дегустації буде пиво “В’ячеслав Чорновіл” з лінійки “Українці”.

В'ячеслав Чорновіл

Ну по-перше відкривайте обережно – піни буде прям дуже багато. По-друге, коли налив у бокал, піна мала крупнозернисту основу, але все одно тримається доволі довго. Мала коричневий відтінок. Тіло темно-коричневого кольру, каламутне.

Аромат дуже стриманий. Хочеться більше яскравості. Відчувається гіркота, трохи трав’янистого відтінку. От якщо дати пиву постояти, то аромат більше розкривається. Він стає більше насиченим. До нього додається солодкий присмак. А от гіркота стала схожа на алкогольну гіркоту.

Смак пива “В’ячеслав Чорновіл” нагадує мені якусь цукерку. Не можу точно сказати яку саме, але те що смак цукерки тут є – це точно. Десь післясмаку додається кислий та трохи трав’янистий присмак. Також є і алкоголь. Вийшло доволі смачно, але якщо подивитися на стиль, то можна сказати, що у стиль не влучили.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні можно подивитись тут. А от а ні офіційні сторінці, а ні сторінці у ФБ я не знайшов, тому залишу тут посилання хоча б у інстаграмм.