Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

X-Mark Cannabis Beer

United Dutch Breweries (Нідерланди / Netherlands)

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(0.00)

  • Стиль

    Spiced / Herbed Beer

  • Алкоголь:

    5.0%

  • Штрихкод:

    8718104919488

  • X-Mark Cannabis Beer
    X-Mark Cannabis Beer
    X-Mark Cannabis Beer

Щось дегустація цього пива затягнулась на два дні. Почав дегустувати ще позавчора :). І так, переді мною пиво “X-Mark Cannabis Beer” від United Dutch Breweries з Нідерландів. На офіційній сторінці багато всього написано, але от так от сходу знайти опис цього пива – не зміг. Тому гоу просто дегустуватти.

X-Mark Cannabis Beer

В ароматі на перший ніс присутнє щось солодке. Нагадує якусь цукерку. З назви можу припустити, що додається канабіс. Але щось таке спеціфічне в ароматі виділии не можу. Піна мала білий колір. Середньозернисту основу. Тримається не дового, секунд за 10 від неї нічого не залишається. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Смак пива “X-Mark Cannabis Beer” мені прям не заходить. Справа у тому, що якщо ще на початку ковтка йде солодкий, я би сказав солодкий від цукерки присмак, то десь з середини додається неприємний присмак затхлого хлібі. Не знаю, якщо дійсно додали канабіс і це він дає такий смак, то він мені прям не заходить. Трав’янисто-солодко-затхлий присмак. Таке собі, пиво максимум на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “United Dutch Breweries” можна подивитись тут. А на офіційній сторінці чи сторінки у ФБ можна слідкувати за життям броварні.