Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Wheat від Бартік Jul, 6, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Other

Пивоварня Бартік

My rating 3.5

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  16

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Wheat Beer - Other

 • Цена

  3.82 y.e. за 1л

Переді мною п’ятий представник броварні Бартік. Сьогодні буду дегустувати Пшеничне (Wheat). Коли я був у самому закладі, я взяв собі сет на дегустацію. Так ось серед 5 сортів, саме пшеничка мені сподобалось найбільше. Сьогодні я вирішив подивитися на це пиво детальніше.

Wheat від Бартік

На початку аромат мені здався якомось ніяким. Його майже не було. Але якщо дати пиву постояти, то пиво починає розкриватися. Пробивається солодкий присмак, десь нагадує карамельку. До речі, у складі є цедра, і хочется сказати, що в ароматі є цедра, але від нестигло фрукта.

Піни майже не було. Трималася може пару секунд, після чого від неї зовсім нічого не залишається. Тіло солом’яного відтінку. Злегка каламутне.

Ну по-перше, у смаку, майже нема карбонізації. Ну зовсім нема. По-друге, в основі лежить кисло-солодкий присмак. Дуже нагадує нестиглий апельсин. Той самий, який був в ароматі. Ну і по-третє, десь наприкинці додається гіркий присмак, котрий збиває весь смак. Ну і що можу сказати, пиво Wheat від Бартік краще пити у закладі. Зараз воно мені не сподобалось.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Пивоварня Бартік” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.