Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

VACOTO

Kaplan Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.10)

  • Стиль

    Stout - Oatmeal

  • Алкоголь

    6.0%

  • Плотность

    58%

Другим пивом буде пиво з дивною назвою “VACOTO”. Інтернет не дав мені нормальної відповіді, що це означає. Ані офіційній сторінці або сторінки у ФБ нема щоб дізнатися подробиць від броварів. Єдине, що я знаю точно, що це stout з додаванням кокосової стружки, ванілі, та бобів тонка. І ще тут 6% алкоголю.

VACOTO

Ну по-перше. Відкриваємо обережно. Наприклад у мене, пиво увесь цей час стояло у холодильнику, але коли почав відкривати, піни було дуже багато. Має коричневий відтінок, та середньозернисту основу. Тіло має майже чорний відтінок.

На перший ніс аромат нагадав мені присмак шоколаду з димом від вогнища. Дуже цікавий аромат. З однії сторони тут є щось солодке, але гіркий аромат швидко його затуляє. О, якщо затянути носом, біля самого пива, аромат нагадує коробку з-під шоколадних цукерок. Прикольно.

А от у смаку VACOTO ніякого солодкого присмаку нема. Відчувається терпкість, добра така гірка складова. Ближче до кінця, смак стає більш м’якішим та більш рівним. Також наприкинці додається кисловатий присмак.

Усі мої дегустації від Kaplan Brewery можна подивитися тут. Ну а так як поки що ані офіційного сайти, чи хоча б сторінку у ФБ нема, залишу тут посилання на untappd.

p.s. вже зранку з’явилася ідея по назві – VAnilla COconut TOnka