Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Ungweiser Hefeweizen

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Ungweiser Brewery

My rating 3.75

Global raiting 0.00

  • Країна

    Україна / Ukraine

  • Стиль

    Wheat Beer - Hefeweizen

  • Цена

    2.71 y.e. за 1 литр

Передостаннє пиво від пивоварні Ungweiser – пиво без назви. Як так? А усе просто – на етикетці немає назви. А замовляв я по телефону і що мені прислали я просто не пам’ятаю. То шо це я назвав Hefeweizen – це просто я намагаюся вгадати. Добре, поїхали дегустувати.

Ungweiser Hefeweizen

В ароматі на перший ніс (якщо спробувати пиво відразу після того як налив) сильно віддавало чимось накшталт трави. А от якщо дати пиву постояти, аромат дещо наповнюється смаком солоду і, навіть, трішки банану. Стійкий.

Піна була на 5. Мала дрібнозернисту основу з білосніжним відтінком. Тримається не довго, але точно довше ніж усі попередні. Тіло каламутне, світло-жовтого кольору.

Я не знаю скільки в цьоиу пиві градусів, але на смак це дуже легке пиво. Відразу, як робиш ковток, навалює солодкий присмак. Далі додається кислинка. Смак стає більш рівним. Гірчинки нема зовсім. Додати тут більш нічого. На мій погляд, Ungweiser поки що найкраще що є у Ungweiser. Трішки смазаний аромат, але смачно.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Ungweiser Brewery”, можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.