Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Sweet Corn Beer від SinCity

SinCity /

Україна / Ukraine

Оцінка з untappd

(2.00)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.5%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  13%

Продовжую дегустацію пива від пивоварні SinCity. Сьогодні буде ще два пива. І першим буде “Sweet Corn Beer”. Ні в інстаграммі, ні на untappd цього пива нема. Але я написав їм у дірект. Подивимося, що вони відповидатимуть.

Sweet Corn Beer від SinCity

В ароматі багато хмелю. Він гірчить. Десь позаду додається солодка булочка. Але в основі лежить доволі дивний смак, схожий на сигаретний дим.

Піна мала середньозернову основу, білий колір. Сходить доволі швидко, але залишається невеличким кільцем по краю бокала.

Карбонізація на нулі. На першому плані трошки змазанний хмільовий присмак. Далі за ним йде солодкий присмак, а ще за ним, ось той присмак табаку, який був в ароматі. Пиво називаєтсья “солодка кукурудза”, а от у складі її нема. І напевно я звик до того, що якщо у пиво додали кукурудзу, то пиво має бути м’яким, але це не з цим пивом.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “SinCity” можна подивитися тут, а на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.

p.s. треба було допити пиво, щоб зрозуміти, що смак мені нагадує. Пачку з-під попкорну, коли ви вийняли з мікровильовхи. і спробували перший попкорн ще горячим. Так ось смак дуже схожий.