Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Steam Brew IPA Radler Apr, 21, 2023

Untappd info

Shandy / Radler

Privatbrauerei Eichbaum

My rating 3.25

Global raiting 2.94

 • Алкоголь

  3.7%

 • Стиль

  Shandy / Radler

 • Штрихкод

  4054500140311

 • Цена

  0.64 y.e. за 0.5

Сьогодні буду дегустувати пиво Steam Brew IPA Radler. Якщо б офіційний сайт був перекладенний хоча б на англійськку, було б зрозуміло чому прогугливши (та скроиставшись пошуком untappd) видає це посилання. А на банці зазначено цю броварню. Хто розбиреться – напишіть.

Steam Brew IPA Radler

В ароматі чітко простежується смак спілого апельсину. Відразу за ним йде гіркий присмак як від корки того самого апельсину. Налив ще трохи пива у бокал, і зараз мені здається крім апельсинового присмаку, є ще цукровий.

Піна мала великозернисту основу. Сходить секунд за п’ять, після чого від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло має насиченний жовтий колір.

Я вже зробив кілька ковтків і зараз на губах у мене проявляється смак аскорбінки. Я зрозумів, смак пива “Steam Brew IPA Radler” нагадує мені чай з апельсиновим варенням. Десь на прикинці ковтка пробивається гіркий присмак. Ну 100%, ніби домашні цукати поїв. Прикольно, але чому у назві присутнє IPA не зрозуміло.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Privatbrauerei Eichbaum можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.