Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Staropramen Granat Polotmavy

Untappd info

Czech Amber

Pivovary Staropramen

My rating 4.0

Global raiting 3.22

 • Країна

  Чеська Республіка / Czech Republic

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  26

 • Стиль

  Czech Amber

 • Штрихкод

  5893868005246

 • Цена

  1.69 y.e. за 0.5

Продовжую пити минулорічні запаси пива. Сьогодні відкрию Staropramen Granat Polotmavy. Цікаво, що якщо перейти на офіційний сайт і вибрати мову, наприклад Українська, то цього пива не буде. А от якщо вибрати, наприклад англійську мову, то можна почитати про нього.

Staropramen Granat Polotmavy

Дійсно, як і обіцяли, в ароматі на перший ніс добре відчувається чистий хмільовий присмак. Мені здається (або ні), але чим більше пиво стоїть у бокалі, тим більше гіркоти просипається в ароматі. Але й додається, щось легке та солодке. Може якась цукерка.

Тіло напівтемного, коричневого відтінку. Чисте. Піна мала середньозернисту основу, жовтий відтінок. Тримається секунд 10, після чого від неї майже нічого не залишається

Смак пива Staropramen Granat Polotmavy м’який. Є трохи терпкості, трохи гіркого смаку. На задньому плані солодкий смак. Ці три компоненти доволі непогано збалансовані. Єдине, що псує враження – це смак ближче до післясмаку. Є невеличке провалля, після чого у смаку залишається лише легкий гіркий смак. Чесно кажучи я приємно здивованний. Це пиво варто спробувати.

А я нагадую, усі мої дегустації від броварні Pivovary Staropramen можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.