Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Англія / England Shelby від Thornbridge Brewery Sep, 13, 2023

Untappd info

IPA - English

Thornbridge Brewery

My rating 2.5

Global raiting 3.27

 • Алкоголь

  5%

 • Горечь

  35

 • Стиль

  IPA - English

 • Штрихкод

  5013414999315

 • Цена

  3.38 y.e. за 0.33

Переді мною офіційне пиво серіалу “Peaky Blinders” (Гострі картузи) – Shelby від Thornbridge Brewery з Англії. Не хочется шукати щось цікаве про це пиво в інеті, тому гоу відразу дегустувати.

На офіційному сайті обіцяли аромат кісточкових фруктів, але по-факту аромат дуже швидко сходить. Поки писав попередні строчки, від еього, в моєму бокалі, майже нічого не залишилось. Зараз є трохи гіркого присмаку і моооооже зовсім трохи солодкого фруктового смаку. І все.

Піна мала дрібнозернисту основу, але тримається якось не довго. Через хвилину, від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло золотистого відтінку. Злегка каламутне.

Смак пива Shelby від Thornbridge Brewery також не схожий на звичну іпашку. В основі лежить кисло-карамельний смак. Лимонно-цитрусовий присмак, про який писали, тут також нема. І взагалі, якоїсь фруктової складової, я тут не знаходжу. Чесно кажуче таке, пиво на один раз.

Усі мої дегусації від Thornbridge Brewery можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.