Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Іспанія / Spain Session IPA від Grupo Mahou-San Miguel Nov, 30, 2022

Untappd info

IPA - Session

Grupo Mahou-San Miguel

My rating 3.5

Global raiting 3.33

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  11.2%

 • Стиль

  IPA - Session

 • Штрихкод

  845664000245

 • Цена

  0.95 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Session IPA від іспанців Grupo Mahou-San Miguel, котре зварене в колаборації з Founders Brewing Co. На офіційному сайті нема нічого цікавого про це пиво. Навіть згадки про цю колаборацію нема (або я погано шукав :)). А на самій банці навіть складу нема. Прикро. Тоді гоу дегустувати.

Session IPA від Grupo Mahou-San Miguel

Коли відкривав і наливав пиво у бокал, то було чутно добрий аромат хвої. Але чим довше пиво стоїть у бокалі, тим більше солодкого присмаку вилазить на перше місце. Цукрова насолода. В якийсь момент мені, взагалі, почувся присмак мила. Ну таке…

А от шапка веде себе на п’ятірочку. Має білий колір, дрібнозернисту основу. Тримається довго, а коли все ж таки починає сходити, то ще залишається на стінках бокала. І от знову присмак мила в ароматі. Добре, то таке. Колір тіла золотистого відтінку, каламутне.

У смаку пива Session IPA від Grupo Mahou-San Miguel нема стількі насолоди скільки було в ароматі. Він більш сухий, більш гіркий. На прикинці додається трішки кислинки. Смак рівний. У післясмаку проявляється трошки хвої. Не погано.

Усі мої дегустації від Grupo Mahou-San Miguel можна подивитися тут. А на офіційному сайті або у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.