Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Serenity 1 – Aged In Scotch Barrels

UTOPIA /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(4.05)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double Oatmeal

 • Алкоголь

  11.0%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  28%

 • Штрихкод

  4820228060251

 • Цена

  7.10 y.e. за 0.33

Другим пивом також буде Stout – “Serenity 1 – Aged In Scotch Barrels” від нової, для мене нової, пивоварні “Utopia”. Офіційного сайту у них нема, сторінку в ФБ вони також півтора року не оновлювали. Але там є опис того, як самі пивовари представляють своє пиво. Склад: вода, солод ячмінний світлий, солод ячмінний карамельний, солод ячмінний палений, солод пшеничний, вівсяні пластівці, декстроза, хміль. І так для історії – моя пляшка запечатана 12 квітня 2021 року. До речі, вони залили воском корку, але вона однотонна чорна.

Serenity 1 - Aged In Scotch Barrels

Моє пиво, із назви зрозуміло, витримано в бочці з-під скотчу. Але я не знайшов інфи з-під якого саме. Аромат дійсно яскравий та насиченний. В якийсь момент, він нагадав мені аромат якого лікеру – в основі лежить добрий, насиченний смак алкоголю, а на поверхні трошки шоколаду. Блін мені подобається.

Піна тримається довго. Має дрібнозернисту основу, коричневий відтінок. А коли починає сходити, то ще залишається по краю бокала. Тіло чорного кольору. Якщо поливитися на світло, то присутній червоний колір.

Ну і саме цікаве – смак. Для пива в якому цілих 11% алкголю “Serenity 1 – Aged In Scotch Barrels” виявилось дуже м’яким. В основі лежит смачна молочна шоколадка, трошки кави. В якийсь момент у смаку починає проявлятися горіх. Прикольно, але між ароматом у смаком і великий перепад. У післясмаку простежується карамельна складова. Написав їм у ФБ, треба дізнатися з-під якого скотчу була бочка

Усі мої дегустації від пивоварні Utopia можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна почитати за життям пивоварні.