Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Salvator

Untappd info

Bock - Doppelbock

Paulaner Brauerei

My rating 4.25

Global raiting 3.60

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  7.9%

 • Стиль

  Bock - Doppelbock

 • Штрихкод

  4066600641803

Ще одне пиво, яке потрапило до мене в руки у минулому році – це Salvator від Paulaner Brauerei. І це пиво доїхало до мене прямим рейсом з Німеччини. Дякую Алена. Це Doppelbock з 7.9 алкоголю. І цікаво ще одне, пиво від такої великої броварні як Paulaner Brauerei, як куштую лише другий раз. Першим було Paulaner Munchner Hell у 2020 році. А корка, до речі, така.

Salvator

В ароматі відразу відчувається сливовий, трохи карамельний присмак. При 7.9% алкоголю, того самого алкоголю не відчувається зовсім. Якщо дати пиву постояти, то аромат став трохи нагадувати домашню булочку. А якщо ще трохи – то свіжу цукрову булочку. Загалом аромат стійкий та смачний.

Піна мала крупнозернисту основу, жовтий колір. Тримається всього пару секунд після чого від неї взагалі нічого не залишається. Тіло напівтемне, коричневого відтінку. Злегка каламутне.

Смак пива “Salvator” дуже м’який. Як для Doppelbock з 7.9 алкоголю це прям дуже м’яке пиво. В основі лежить солодкий присмак. І відразу за ним йде скоринка від трохи підгорілого хліба. Десь там таки відчувається трохи алкоголю, але як на мене, він все ж таки дуже добре захований. Чесно кажучи, я дійсно здиваваний, як для Doppelbock воно легке, солодке та легке. Це пиво варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Paulaner Brauerei можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.