Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Saison Dry Hopping від Maki Brewery

Maki Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.5)

Оцінка з untappd

(3.85)

 • Стиль

  Belgian Blonde

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  20

 • Цена

  2.18 y.e. за 0.33

Переді мною пиво Saison Dry Hopping від домашніх пивоварів Maki Brewery. Про саму броварню інформації якось зовсім нема. Нема навіть сторінки у ФБ. Як же вони збираються продавати своє пиво? До речі, я купував їх пиво на фестивалі домашніх пивоварів. Але це ж раз в пів року/рік. Добре, то таке.

Saison Dry Hopping від Maki Brewery

В основі аромата лежить цукрово-фруктовий присмак. Десь нагадує домашню булочку. Якщо занурити ніс майже до самого пива, то в ароматі пробивається кислий присмак. Схожий на не стиглу сливу.

Піна мала середньозернисту основу. Білий колір. Тримається не довго – через пів хвилини від неї зовсім нічого не залишається. Тіло жовтого кольору, злегка каламутне.

Смак пива Saison Dry Hopping від Maki Brewery чітко ділиться на 2 частини. У першій половині багато солодкого, фруктовго присмаку. У другій половині, його наздогоняє, а згодом і випереджає, кислий присмак. Не схоже, що пиво зіпсувалося, просто воно таке.

Усі мої дегустації від броварні Maki Brewery можно подивитися тут. Я не знаю, як можно зв’язатися з цією броварнею, тому залишу тут посилання на сторінку у untappd.