Україна / Ukraine SAGITTARIUS від Ten Men Brewery Feb, 8, 2023

Untappd info

IPA - New England / Hazy

Ten Men Brewery

My rating 4.25

Global raiting 4.14

  • Алкоголь

    4.9%

  • Плотность

    14.5%

  • Стиль

    IPA - New England / Hazy

  • Штрихкод

    4820233340645

Чисто для порівняння вирішив відркрити ще один New England IPA. Цього разу буде SAGITTARIUS від Ten Men Brewery. Офіційний сайт начебто є, але інформації на ньому нема.

SAGITTARIUS від Ten Men Brewery

Коли відкрив банонку і спробував носом пиво ще у банці – був чітко відчутний фруктовий, мені здається персиковий, аромат. А от коли налив у бокал, то на перше місце виходить гіркота. Я би сказав… ну така… брудна гіркота. А от якщо дати пиву постояти, то фруктові смаки та гіркота об’єднуються в одне ціле. І от зараз смачно.

Піна трималася може з хвилину/дві. Потім сходить до нуля. Мала середньозернисту основу, та білий колір. Тіло світло-жовтого кольору. Каламутне.

А от смак SAGITTARIUS від Ten Men Brewery виявився рівним, солодким, фруктовим, десь може алкогольним. Але мені подобається. На всьому протязі ковтка, тримається ця добра та насичена комбінація ковтків. Як на мене, додати тут більше нічого. Це пиво варто того, щоб купити другий раз.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні “Ten Men Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.