Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Porter від Hott’s Jul, 20, 2023

Untappd info

Porter - Other

Hott’s

My rating 3.5

Global raiting 3.56

 • Алкоголь

  6.4%

 • Горечь

  17

 • Плотность

  16%

 • Стиль

  Porter - Other

 • Цена

  1.74 y.e. за 1л

Продовжую дегустувати пиво від броварні Hott’s. Сьогодні буде пиво, з простою назвою – Porter. Усю необходну інформацію, як самі броварі представляють своє пиво – можна знайти на офіційній сторінці. Тому я дегустувати.

Porter від Hott’s

На перший ніс в ароматі чітко відчутний аромат чорного хліба. Десь пробиваається смак насіння, який більше доповнює аромат, чим заважає. Скільки б пиво не стояло у мене в бокалі, сам хліб з великим відривом відчувається

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, та тримається може секунди дві, не більше. Тіло темного, але не можна сказати, що чорного кольору. Має коричневий відтінок. Каламутне.

А от смак пива Porter від Hott’s мені здається якимось простим. Десь до середини ковтка взагалі відчувається лише солодкий присмак. Але от наприкинці, додається гіркий, дещо терпкий присмак. У післясмаку додається ще більше гіркого присмаку, і смак вцілому став нагадувати на 100% пересмажений чорний хліб. На мій погляд, цьому пиву не вистачає рівності у смаку, та насиченності в ароматі.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від можно подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінки у ФБ можна слідкувати за життям броварні.