Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine PLAIN від CastleHill Nov, 27, 2022

Untappd info

IPA - Session

CastleHill

My rating 4.25

Global raiting 3.77

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  IPA - Session

 • Цена

  2.73 y.e. за 1 литр

Продовжую дегустувати пиво від пивоварні CastleHill. Сьогодні переді мною пиво PLAIN. Про це пиво я не знайшов постів а ні на ФБ, а ні у інстаграмі. Я не знаю хто мені відповів у приваті у ФБ, але написав, що це пиво охмелено El Dorado та Sabro, та що “у смаку солодова округлість та відтінки ванілі і лимонного джему”. Круто.

PLAIN від CastleHill

Цікаво, що в ароматі повинен бути аромат кедра. Прогуглив, кедр зростає на березі середземного моря, в Америці та Гімалаях. Можу допустити, що більшість споживачив (включаючи мене) не відризнить аромат кедру від хвої. Як каже Мирон Богданович – то таке. Можу сказати так – аромат хвої якщо і є, то дуже слабий. Аромат, особливо якщо дати пиву постояти, набуває дуже солодкуватого присмаку. Схожий, на перестиглий абрикос або щось таке. Але треба зауважити, аромат стікий і смачний.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу, але тримається не довго. Через пів хіидинки від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло жовтого кольору, каламутне.

Пиво PLAIN від CastleHill має приємний, насичений смак. Але щось йому не вистачає. Добре відчутний хміль, солодкий присмак фруктів, але, на мій погляд, треба більше сбалансованності. Ні, пиво добре, але можна доробити і буде топчік.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “CastleHill” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у Фб можна слідкувати за життям пивоварні.