Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Peppermint Stout від Mad Brew Mar, 25, 2023

Untappd info

Stout - Other

Mad Brew

Global raiting 3.89

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  20.5%

 • Стиль

  Stout - Other

 • Цена

  2.43 y.e. за 0.33

Цікаво, що за 8 років, скільки я веду цей блог – це лише друге пиво якому я поставив тег м’ята. Чомусь в Україні ця складова не популярна в пивоварів. Але саме для цього пива пивовари додали вишню та спеції. Круто.

Peppermint Stout від Mad Brew

В ароматі просто класне поєднання м’яти та вишні. Сюди ж додається щось гірке на задньому плані. Короче кажучи супер. Але… так аромат гідний, але де в ароматі складові статута? Хоча вишня з м’ятою добре поєднанні, але вони затмарюють усе інше.

Піна має дрібнозернисту шапку. Красивий коричневий відтінок. Тримається довго, та ще залишається на стінках бокала. Тіло темно червоного, майже чорного, кольору.

Смак майже на 100% дублює аромат. На першому місці також йде присмак вишні. Я би сказав смак домашнього компоту. Далі йде щось накшталт вишневої кісточки, яка залишається у післясмаку. І от все добре, але й у смаку, за цими складовими, не розібрати що переді мною стаут. До речі варто відмітити, що в пиві “Peppermint Stout” від Mad Brew цілих 8.4 алкоголю, але ані в ароматі, ані у смаку алкоголь майже не відчувається.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні можна подивитися тут. А от а ні офіційного сайту, а ні хочаб сторінку у ФБ у них нема. Тому залишу посилання на магазин, де їх пиво можна купити.