Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Pastry Stout від Бровар Хоф Feb, 18, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Бровар Хоф

My rating 3.25

Global raiting 3.46

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  29

 • Плотность

  18%

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Штрихкод

  60001009

 • Цена

  1.78 y.e. за 1 литр

Другим пивом буде Pastry Stout від Бровар Хоф. Цікаво, що пиво цієї пивоварні я знаходив лише у Мегамаркеті у с. Ходосівці Київська обл. Прикольно… взяв почитати що там на етикетці, так виявляється, що пиво можна зберігати максимум 14 днів. І як раз сьогодні йому 14 день. Тому гоу дегустувати.

Pastry Stout від Бровар Хоф

На перший ніс в ароматі відчувається терпкий, гіркий аромат шоколаду. Більш нічого. А от якщо дати пиву постояти то аромат стає більш схожим на корку темного зліба. Він відчутно слабкішає, але мені все одно подобається. Взбовтав, і зараз в ароматі пересмажена кава.

Піна мала середньозернисту основу, гарний коричневий відтінок. Трималася біля хвилини. Тіло темного кольору, з червоним відтінком.

Ну не знаю… зробив декілька ковтків, і смак пива Pastry Stout від Бровар Хоф мені не нагадує якесь тістечко або щось таке. Смак десь там нагадує добру каву з кислинкою. Але десь у другій половині ковтка додається гіркий присмак пересмаженного зерна. Солодкого присмаку нема взагалі. Як на мене не вдався Pastry Stout від Бровар Хоф.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Бровар Хоф” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.