Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Palianytsia від Hoppy Hog Family Brewery Jan, 13, 2023

Untappd info

Ukrainian Golden Ale

Hoppy Hog Family Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.81

 • Алкоголь

  6.8%

 • Горечь

  15

 • Плотность

  17.7%

 • Стиль

  Ukrainian Golden Ale

 • Штрихкод

  4820231470207

 • Цена

  2.31 y.e. за 0.5

Продовжую дегустувати пиво від Hoppy Hog Family Brewery. Сьогодні на дегустації буде пиво “Palianytsia”. Це “Ukrainian Golden Ale” з 6.8% алкоголю. Склад: вода, пшеничний солод, ячмінний солод, хміль, дріжджі. На офіційному сайті є непоганий опис від пивоварів.

Palianytsia від Hoppy Hog Family Brewery

Перше, що відразу кидається в очі – це достатньо багато осаду. Само по собі тіло злегка каламутне та має золотистий колір. Шапка трималася може секунд 10. І зараз залишається у вигляді невеличкого кільця по краю бокала.

На перший ніс в ароматі є багато саме цукрового присмаку. Далі за наростаючою цукровий присмак перетворюється на карамельний. А от якщо дати пиву постояти, то аромат стає 100% цукрова булочка. Але якщо ще трошки постояти, то пробивається хмільний присмак.

А от смак пива Palianytsia від Hoppy Hog Family Brewery виявився не таким солодким як аромат. Солокий смак є але в рази меньше ніж в ароматі. І ближче до кінця ковтка просинається ще гіркота від алкоголю. До цього часу солодкий присмак повністю згасає як смак, але залишається трошки у післясмаку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Hoppy Hog Family Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.