Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Oettinger Radler

Untappd info

Shandy / Radler

Oettinger Brauerei

My rating 2.75

Global raiting 2.92

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  2.5%

 • Стиль

  Shandy / Radler

 • Штрихкод

  4014086020438

 • Цена

  1.07 y.e. за 0.5

Сьогодні переді мною пиво “Oettinger Radler”. Цікаво, що пиво можна купити у любому магазині, але навіть наліпки з перекладом нема. Тому, по складу, що я зміг зрозуміти – 50% пиво (вода, солод, хміль), та 50% лимонаду (вода, лимон, барвник і т.д.). Ну що ж, гоу дегустувати.

Oettinger Radler

В ароматі якось зовсім мало лимондного присмаку. Не кажучу про аромат пива – його тут зовсім нема. В основі лежить гіркий присмак, ні – це не хміль. Це брудний присмак “корки лимону” або іншого цитрусового.

Піни майже не було. Трималася пару секунд. Мала середньозернисту основу. Секунд через 10 від неї нічого не залишається. Тіло золотистого кольору, прозоре.

Честно кажучи, смак пива Oettinger Radler також не вражає. Відчувається солодкий лимонадний присмак. Який заповнює майже увесь смак. Є трохи гіркого присмаку, ну як би все. І да, найголовніше – смак не можна назвати водянистим, але дуже сходий.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Oettinger Brauerei” можна подивитися тут. А на офційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.