Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Oatmeal Stout від Copper Head

Untappd info

Stout - Oatmeal

Copper Head

My rating 3.0

Global raiting 3.70

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Горечь

  24

 • Стиль

  Stout - Oatmeal

 • Цена

  1.89 y.e. за 0.5

Ну що, як я вже казав, останнім часом кожна пивоварня повина була випустити пиво у стилі stout. Тому сьогодні буде два пива у цьому стилі. І першим буде “Oatmeal Stout” від Copper Head. Інфи по ньому майже нема, тому відразу дегустувати.

Oatmeal Stout від Copper Head

Поїхали як завди з аромату. Ну дивіться. По мануалу написано, що в ароматі “Oatmeal Stout” може бути легка насолода та м’який аромат смаженного солоду. Відразу – там багато всього по стилю, але я почну саме з цих двох параметрів. Насолоди нема зовсім, а м’яким цей аромат не назовешь. На перший ніс – це звичайне пиво. І тільки через деякий час з’являється смажений присмак, але й додається кислий, як від кави смак.

Піна тримається секунд 10, не більше. Має середньозернову основу, коричневий відтінок. Тіло темного кольору, каламутне.

Ну і смак. Взагалі, забігаючи наперед, Oatmeal Stout від Copper Head, на мій погляд не влучає у стилі або йде по краю. Насолода відсутня, сухий присмак. Тут а ні молочного шоколаду, а ні присмаку горіху. Пиво десь нагадує смак холодної розчиної кави. Ні, мені не зайшло зовсім.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Copper Head. Beer Workshop” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ чи в інсті можна замовити їх пиво.