Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

New World від Saltaire Brewery

Saltaire Brewery /

Англія / England

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.55)

 • Стиль

  Red Ale - American Amber / Red

 • Алкоголь

  5.2%

 • Штрихкод

  5060130200676

 • Цена

  1.09 y.e. за 0.5

Переді мною пиво New World від Saltaire Brewery з Англії. На офіційному сайті якийсь нудний опис до пива. Ну і як завжди – сам резберусь.

New World від Saltaire Brewery

А аромат то на п’ятірочку. Тут є добра комбінація карамелю, трішки квітів та свіжоскошеної трави. І ще аромат дуже стійкий, навіть після декількох хвилин проведених в бокалі аромат не втрачає своєї сили. Але на перше місце виходить трава, а карамельний присмак опускається на задній план.

Піна теж на п’ятірочку. Тримається довго, с жовтим відтінком, та має дрібнозерневу основу. Тіло з коричневим відтінком, каламутне.

Ну і тепер смак. Він також добрий, але… якось дуже швидко сходить. Навіть не так, приблизно в середені ковтка є провал в смаку. І це його найбільший мінус. І от скільки не роблю ковтків, спочатку йде смак карамелі з хмільовою гірчинкою, потім (як я казав) провал, і в кінці, і післясмаку, відчувається кислинка.

А я нагадую, що цсі мої дегустації від пивоварні можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можно слідкувати за життям пивоварні.