Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle

Birrificio Agricolo 2 Sorelle (Італія / Italia)

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(0.00)

  • Стиль

    Kellerbier / Zwickelbier

  • Алкоголь

    4.6%

  • Горечь

    22

  • Плотность

    10.5%

  • Штрихкод

    8053320300066

  • Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle
    Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle
    Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle
    Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle

Сьогоднішню дегустацію почну з пива Naïf від нової для мене броварні з Італії – Birrificio Agricolo 2 Sorelle. Ну і плюс нова корка у мою колекцію. Ось тут можна почитати, як самі броварі прдставляють своє пиво.

Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle

Не можу сказати, що в ароматі більше хмілю чи солоду, але точно можу сказати, що він якийсь брудний. Та і взагалі він якийсь слабкий, ніс треба занурити майже до самого пива, щоб щось відчути. Піна мала білий колір, середньозернисту основу. Тримається не довго – секунд 10 і від неї майже нічого не залишається. Тіло жовтого кольору, трохи каламутне.

Смак пива Naïf від Birrificio Agricolo 2 Sorelle більш рівний ніж аромат. Але у нього є один великий мінус – смак дуже швидко втрачається. Наприкинці ковтка його майже немає. Карбонізація майже на нулі. Не погано, але все ж таки в Україні я представники краще.

Усі мої дегустації від броварні “Birrificio Agricolo 2 Sorelle” можна побачити тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.