Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Milk Stout від Uncle Beer

Uncle Beer /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.77)

 • Стиль

  Stout - Milk / Sweet

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  16

 • Плотность

  15.75%

 • Штрихкод

  4820210270064

Перше пиво на дегустації – Milk Stout від Uncle Beer. І тут така справа, абсолютно був впевненний, що пиво від Uncle Beer вже дегустував. Виявляється може і пив, але точно не залишав коментарі. До речі, в минулому, це броварня SD Brewery, але у липні 2022 року вона перетворилась :) на Uncle Beer.

Milk Stout від Uncle Beer

На перший ніс в ароматі дуже багато зеленої кави. Потім до неї додається гіркота, яка виходить з великим відривом на перше місце. А якщо дати пиву постояти, то до цієї пари додається трохи “молочного” шоколаду. Але ще, десь на задньому плані, можна відчути терпкий присмак, котрий дещо псує враження.

Піна має добру дрібнозернисту основу з красивим жовто-мідним відтінком. Тримається близько хвилини, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло насиченого чорного кольору.

Пиво Milk Stout від Uncle Beer в основі має кисло-солодкий присмак. Напевно треба зауважити, що термін придатності стікає завтра :). Відразу ж за ним йде смак молочного шоколаду. Добре, але десь наприкинці пробивається незразуміла гіркота, котра залишається і у післясмаку. О… вона схожа на звичайну гірку каву.

Усі мої дегустації від броварні “Uncle Beer” можна подивитися тут. А на сторінці у інстаграмі можна слідкувати за життям броварні.